Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet IT

Număr anunț
DA29372362
Autoritate contractantă
Comuna Corund (CUI 4246084)
Cod CPV
30145000-7 · Piese si accesorii pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.116.469 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.116.469 RON