Ofertă acceptată Cumpărare directă

RADIATOR CU ULEI, FIER DE CALCAT

Număr anunț
DA29371000
Autoritate contractantă
Scoala Generala "Kos Karoly" Gheorgheni (CUI 12789782)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.311.050 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.311.050 RON