Ofertă acceptată Cumpărare directă

Connect Tech - CKG064 Cable kit for Rogue Carrier for NVIDIA Jetson AGX Xavier - AGX101

Număr anunț
DA29374433
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
Cod CPV
30236200-4 · Echipament de procesare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.780.002 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.780.002 RON