Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE DE SCHIMB

Număr anunț
DA29345360
Autoritate contractantă
COMUNA SUPUR (CUI 3897114)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.386.642 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.386.642 RON