Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Lucrari (PROIECTARE + EXECUTIE) pentru investitia “EXTINDERE RETEA DE ALIMENTARE CU APA IN COMUNA PONOARELE, JUDETUL MEHEDINTI”

Număr anunț
SCN1005856
Autoritate contractantă
Comuna Ponoarele Jud Mehedinti (CUI 6098316)
Furnizor / câștigător
NEW BEGINING CONSTRUCTIONS COMPANY S.R.L. (CUI 38751633)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.002.062 RON
Valoare atribuită
12.798.770,03 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
27.06.2018 08:48
Anunț de atribuire
SCNA1007862
Termen limită
16.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1008163

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
CIV GROUP SRL CUI RO 13636329
ASEAN SRL CUI RO 8695779
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Terți susținători 1
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969

Valoare atribuită

12.798.770,03 RON

din 13.002.062 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 203.291,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.