Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie conform referat nr.11854/23.11.2021

Număr anunț
DA29364569
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (CUI 4510452)
Cod CPV
77230000-1 · Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.229.144 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.229.144 RON