Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat
LUCRARI DE REPARATII CAPITALE ETAJ 5
- Număr anunț
- SCN1005995
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT ECI COMPANY 2000 SRL (CUI 6796319)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.105.951,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.020.000 RON 7,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2018 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1005733
- Termen limită
- 19.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013150
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Etaj 5.part1.rar
- Caiet de Sarcini Etaj 5.part2.rar.p7s
- draft contract lucrari et 5-2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1013150.pdf
- formulare lucrare etaj 5.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCT ECI COMPANY 2000 SRL CUI RO 6796319
Subcontractanți 1
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NEW MAR CONSTRUCT SRL CUI 33926890
Subcontractanți 1
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Valoare atribuită
1.020.000 RON
din 1.105.951,37 RON estimat
7,8%
Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 85.951,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.