Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE SI REPARARE 2 CENTRALE TERMICE CONF ADV 1253979/19.11.2021

Număr anunț
DA29370942
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.868.830 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.868.830 RON