Ofertă acceptată Cumpărare directă

COS COD 01- cu lamele din lemn

Număr anunț
DA29364565
Autoritate contractantă
COMUNA LIPOVAT (CONSILIUL LOCAL LIPOVAT JUD. VASLUI) (CUI 3394244)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
34.583.758 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.583.758 RON