Atribuită
Anunț de participare
,, Foi parcurs locomotive” - SRTFC Craiova
- Număr anunț
- SCN1005991
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.125 RON
- Valoare atribuită
- 7.125 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 08:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1002128
- Termen limită
- 05.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013094
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini foi parcurs.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013094.pdf
- proiect contract.pdf.p7s
- Sectiunea Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIRROR GROUP PRINT SRL-D CUI 35371761
Valoare atribuită
7.125 RON
din 7.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro