Atribuită
Anunț de participare
Executie lucrari aferente obiectivului„ Reabilitarea Fatade exterioare si schimbare acoperis” la imobilul Sp+P+2E, Strada Duiliu Zamfirescu nr.10 Oradea
- Număr anunț
- SCN1005987
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- CONPILA SRL (CUI 5518322)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360.679,59 RON
- Valoare atribuită
- 419.190,83 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 07:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1003538
- Termen limită
- 17.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013139
Documente
Documentația de atribuire
- ARHITECTURA.zip
- C6.pdf.p7s
- C7.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Reabilitare fatade exterioare si schimbare acoperis imobil Duiliu Zamfirescu.pdf.p7s
- DG.pdf.p7s
- expertiza tehnica.pdf.p7s
- F1.pdf.p7s
- F2.pdf.p7s
- F3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013139.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Popunere Contract de lucrari.docx de modif.p7s
- rezistenta Zamfirescu.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONPILA SRL CUI RO 5518322
Valoare atribuită
419.190,83 RON
din 360.679,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro