Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari imprejmuire , nivelare teren si reamenajare magazie/anexa

Număr anunț
DA29375143
Autoritate contractantă
Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
Cod CPV
45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.504.650 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.504.650 RON