Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificarea de Expert CTAP si/sau Sef de proiect a prezentei fact. destabilizatori cf. OM 766/2018

Număr anunț
DA29335509
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Motilor (CUI 4562192)
Cod CPV
77231000-8 · Servicii de gestionare a padurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.833.114 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.833.114 RON