Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii video proiectie cu 4 ecrane led dimensiunea 3,5x2m , P4,8 pentru 1 zi de eveniment

Număr anunț
DA29368635
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Cod CPV
92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.025.030 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.025.030 RON