Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Procurare si montare cazan combustibil solid si accessorii conform contract nr 394 din 24.11.2021
- Număr anunț
- DA29387371
- Autoritate contractantă
- UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA (CUI 15915702)
- Cod CPV
- 45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 5.526.210 RON
- Data publicării
- 25.11.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.