Ofertă acceptată Cumpărare directă

deblocare cutie de viteza, inlocuire ulei in cutia de viteza, inlocuire bec

Număr anunț
DA29355303
Autoritate contractantă
Serviciul Public Comunitar Evidenta Persoanelor Focsani (CUI 17478159)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
1.447.326 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
25.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.447.326 RON