Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire Certificat de Performanta Energetica pentru cladiri publice cu suprafata peste 1000 de mp

Număr anunț
DA29373053
Autoritate contractantă
Comuna Ceptura (Primaria Comunei Ceptura) (CUI 2845222)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.387.047 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.387.047 RON