Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare tifon rola - 17 fire

Număr anunț
DA29388729
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Cod CPV
33141114-2 · Tifon medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.546.451 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.546.451 RON