Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE HIDROIZOLATII SI REPARATII LA JGHEABURI SI BURLANE CU ALPINISTI UTILITARI

Număr anunț
DA29379314
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE A FONDULUI LOCATIV SI A CIMITIRELOR (CUI 13035159)
Cod CPV
45261300-7 · Lucrari de hidroizolare si de instalare de burlane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.712.699 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.712.699 RON