Ofertă acceptată Cumpărare directă

Convector electric de podea Zass ZKH 02T, 2000 W

Număr anunț
DA29391203
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE ALECSANDRI" NUFARU (CUI 28643499)
Cod CPV
39715230-8 · Aparate electrice de incalzire a podelei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.698.631 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.698.631 RON