Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENTE PSI

Număr anunț
DA29376610
Autoritate contractantă
COMUNA PANCESTI (CONSILIUL LOCAL PANCESTI) (CUI 16404200)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.659.548 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.659.548 RON