Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sisteme de securitate si de supraveghere echipamente la sediul cresei cu 60 copii Municipiul Codlea

Număr anunț
DA29391127
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.592.071 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.592.071 RON