Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari vopsire gard imprejmuitor, montare teava si rigola de preluare ape meteorice la Sc. Gn.nr.1

Număr anunț
DA29384457
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Cod CPV
45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.516.885 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.516.885 RON