Ofertă acceptată Cumpărare directă

paine alba felii 600 gr

Număr anunț
DA29360805
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE JIMBOLIA (CUI 2502798)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.373.422 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.373.422 RON