Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ÎNREGISTRARE VIDEO-TRANSMISIE LIVE EVENIMENT DEDICAT ZILEI NAȚIONALE A ROMÂNIEI - CODLEA

Număr anunț
DA29391299
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI CODLEA (CUI 4777116)
Cod CPV
92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.511.456 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.511.456 RON