Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE EXTERIOARA CURTE - Pavaje

Număr anunț
DA29386869
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICODIM GANEA" BISTRA (CUI 12878952)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.742.608 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.742.608 RON