Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUBURI LED T8 SMD STICLA 120 CM 6400K 18W SI TUB LED T8 SMD STICLA 60 CM 6400K - SEDIU PRIMARIE

Număr anunț
DA29385730
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Cod CPV
31531100-8 · Tuburi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.394.050 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.394.050 RON