Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biblioraft plastifiat 7.5 7,5 cm 75 mm A4 cu margine metalica B4U

Număr anunț
DA29385287
Autoritate contractantă
Institutul de Cercetari pentru Inteligenta Artificiala "Mihai Draganescu (CUI 6121265)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON