Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii de inchiriere si intretinere 2 buc toalete ecologice 30NOV 2021-10 IAN 2022
- Număr anunț
- DA29400622
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
- Cod CPV
- 45215500-2 · Toalete publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 12.442.901 RON
- Data publicării
- 26.11.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.