Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCHIRIERE ORNAMENTE SARBATORI - COM CRISTIAN

Număr anunț
DA29390792
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
34.054.919 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.054.919 RON