Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare loc de joaca Str.Matei Basarab in Oras Otopeni, judetul Ilfov

Număr anunț
DA29390577
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Cod CPV
45236210-5 · Lucrari de nivelare a terenurilor de joaca pentru copii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.153.499 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
26.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.153.499 RON