Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor Samsung 32T4302, 80 cm, Smart, HD LED, Clasa F

Număr anunț
DA29395598
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.738.565 RON
Data publicării
26.11.2021 00:00
Data finalizării
28.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.738.565 RON