Ofertă acceptată Cumpărare directă

CANAL CABLU PARDOSEALA ADEZIV STEJAR 70X18MM 2M

Număr anunț
DA29378352
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.051.890 RON
Data publicării
25.11.2021 00:00
Data finalizării
30.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.051.890 RON