Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti din domeniul achizitii si juridic

Număr anunț
DA29403663
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.487.984 RON
Data publicării
26.11.2021 00:00
Data finalizării
30.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.487.984 RON