Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reabilitare covor asfaltic curtea interioara

Număr anunț
DA29405013
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AL.I.CUZA" BRAILA (CUI 17339592)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
25.992.907 RON
Data publicării
26.11.2021 00:00
Data finalizării
02.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.992.907 RON