Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oftacain 4mg/ml pic.oft-sol*1fl*10ml RPH(CLORHIDRAT DE OXYBUPROCAINA)_184816619_#RX

Număr anunț
DA29392689
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.955.860 RON
Data publicării
26.11.2021 00:00
Data finalizării
02.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.955.860 RON