Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calendare de birou 2022 pesonalizate pentru ADIS Bacau 150 buc

Număr anunț
DA29406989
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Salubrizare Bacau (CUI 26601020)
Cod CPV
30199792-8 · Calendare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.442.480 RON
Data publicării
29.11.2021 00:00
Data finalizării
02.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.442.480 RON