- Număr anunț
- SCN1020336
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 18:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1007204
- Termen limită
- 19.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027654
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract furnizare autoturism 2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1027654.pdf
- modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
70.000 RON
din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro