Atribuită
Anunț de participare
Achizitionarea unui utilaj multifunctional cu accesorii pentru Comuna Supur Judetul Satu Mare
- Număr anunț
- SCN1020332
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUPUR (CUI 3897114)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337.266,08 RON
- Valoare atribuită
- 337.174 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 16:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1008695
- Termen limită
- 29.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027603
Documente
Documentația de atribuire
- 8 caiet de sarcini.pdf.p7s
- 9 model contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1027603.pdf
- Formulare ofertant utilaj Supur.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
337.174 RON
din 337.266,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro