Ofertă acceptată Cumpărare directă

PDU 8 prize Schuko, buton ON/OFF, 19"/1U, plastic,Tava fixa pt rack 600*600

Număr anunț
DA29406100
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Cod CPV
32424000-1 · Infrastructura de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.755.240 RON
Data publicării
29.11.2021 00:00
Data finalizării
02.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.755.240 RON