Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flipchart whiteboard mobil 2 fete magnetice, 70x100 cm ACCENTA, 313020918

Număr anunț
DA29406984
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT TARICENI COMUNA SIRNA (CUI 29055446)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.094.773 RON
Data publicării
29.11.2021 00:00
Data finalizării
02.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.094.773 RON