Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și execuța lucrări MODERNIZARE STRĂZI ÎN LOCALITATEA INDEPENDENȚA, COMUNA INDEPENDENȚA, JUDEȚUL CONSTANȚA.
- Număr anunț
- SCN1006292
- Autoritate contractantă
- COMUNA INDEPENDENTA( PRIMARIA COMUNEI INDEPENDENTA) (CUI 6228149)
- Furnizor / câștigător
- ASFALT DOBROGEA SRL (CUI 24084904)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.067.378 RON
- Valoare atribuită
- 4.834.777,62 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 17:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1009063
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013724
Documente
Documentația de atribuire
- 10_Strazi Indepedenta_ Stereo70- sistem geografic.pdf.p7s
- 1_DALI 826_2015 Piese scrise.pdf.p7s
- 2_Anexa factori la Caietul de sarcini(DALI) Independenta.pdf.p7s
- 2_DALI 826_2015 Piese scrise.pdf.p7s
- 3_DALI 826_2015 Piese scrise.pdf.p7s
- 3_draft_contract.pdf.p7s
- 4_DALI 826_2015 Piese scrise.pdf.p7s
- 4_Formulare.doc.p7s
- 5_DALI 826_2015 Piese scrise.pdf.p7s
- 6_DALI 826_2015 Piese desenate.pdf.rar
- 7_expertiza.pdf.p7s
- 8_studiu_geotehnic.pdf.p7s
- 9_studiu_topo.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013724.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ASFALT DOBROGEA SRL CUI RO24084904
Asociați 1
AMG LOREM CONSULT SRL CUI RO 33462847
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AUTOPRIMA SERV SRL CUI RO 11394440
Asociați 1
VAMIG S.R.L. CUI RO 3959721
Subcontractanți 1
DISAN EXPERT SRL CUI RO15469553
Valoare atribuită
4.834.777,62 RON
din 4.067.378 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro