Atribuită
Anunț de participare
Modernizare drumuri in comuna Verguleasa, judetul Olt
- Număr anunț
- SCN1006237
- Autoritate contractantă
- COMUNA VERGULEASA (CUI 4984510)
- Furnizor / câștigător
- OLD & NEW CONSTRUCT SRL (CUI 32240508)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.143.868,21 RON
- Valoare atribuită
- 4.142.041,46 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 16:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1002634
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010689
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1010689.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract lucrari.docx.p7s
- Proiect Tehnic Parte Desenata PART1.pdf.p7s
- Proiect Tehnic Parte Desenata PART2.pdf.p7s
- Proiect Tehnic Parte scrisa.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OLD & NEW CONSTRUCT SRL CUI 32240508
Valoare atribuită
4.142.041,46 RON
din 4.143.868,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro