Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat
Executie de lucrari pentru obiectivul: „Imbracaminte asfaltica usoara pe drumuri de interes local in comuna Mioarele, Judetul Arges”
- Număr anunț
- SCN1006281
- Autoritate contractantă
- Comuna Mioarele (CUI 4122507)
- Furnizor / câștigător
- GROUP CONCIF SRL (CUI 14311791)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.669.032 RON
- Valoare atribuită
- 2.338.620,74 RON 12,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2018 16:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1004602
- Termen limită
- 19.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012828
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012828.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- Formular nr 11 - Model contract.pdf.p7s
- PROIECT.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GROUP CONCIF SRL CUI RO14311791
Asociați 1
RATELEN CONSTRUCT SRL CUI RO 6834781
Oferta 2
Individuala
Ofertant
G&M ROAD BUILDING ENGINEERING SRL CUI 30597041
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
VASMAN TOP CONSTRUCT SRL CUI RO 32846483
Valoare atribuită
2.338.620,74 RON
din 2.669.032 RON estimat
12,4%
Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 330.411,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.