Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare reabil retea alim cu apa sat Manicesti, si extindere retea in satul Tutana si Argesani

Număr anunț
DA29362855
Autoritate contractantă
COMUNA BAICULESTI (PRIMARIA COMUNEI BAICULESTI) (CUI 4654741)
Cod CPV
73300000-5 · Proiectare si executare in domeniul cercetarii si dezvoltarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.668.587 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
02.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.668.587 RON