Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULCEATA CAPSUNI

Număr anunț
DA29407635
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE (CUI 4145446)
Cod CPV
15332296-5 · Dulceata de capsuni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.499.001 RON
Data publicării
01.12.2021 00:00
Data finalizării
02.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.499.001 RON