Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,2% sub estimat
Furnizare prod. lactate
- Număr anunț
- SCN1020290
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112.824 RON
- Valoare atribuită
- 7.633,34 RON 93,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2018 14:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1010205
- Termen limită
- 24.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027594
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini lapte nou.pdf.p7s
- FisaDate_DF1027594.pdf
- formulare lactate nou.pdf.p7s
- proiect contract lactate nou.pdf.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 7.633,34 RON
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNICARM SRL CUI 6531770
Valoare atribuită
7.633,34 RON
din 112.824 RON estimat
93,2%
Adjudecat la 6,8% din estimat · economie 105.190,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.