Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Furnizare vaccin antirabic inactivat
- Număr anunț
- SCN1020270
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 29.760 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2018 14:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1008365
- Termen limită
- 22.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027563
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Sectiunea III - Caiet sarcini _ vaccin antirabic .doc.p7s
- 5. Sectiunea II- Formulare _vaccin antirabic .doc.p7s
- 6. Sectiunea IV -_Clauze contractuale _ vaccin_ antirabic.doc.p7s
- FisaDate_DF1027563.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FARMAVET SA CUI RO 256
Valoare atribuită
29.760 RON
din 30.000 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.