Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat

Elaborare proiect tehnic, detalii de executie, documentatie pentru obtinerea acordurilor, avizelor si autorizatiilor, asistenta tehnica din partea proiectantului si executia lucrarilor aferente obiectivului de investitii: " Reabilitare si modernizare corp gradiniță cu program normal Balcauti si Scoala cu clasele I-IV comuna Bălcăuți, judetul Suceava " - proiectare + executie

Număr anunț
SCN1020268
Autoritate contractantă
Comuna Balcauti (CUI RO4441298)
Furnizor / câștigător
TIMAOS SRL (CUI 25650173)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.186.765 RON
Valoare atribuită
1.047.123,52 RON 11,8% sub estimat
Data publicării
12.10.2018 14:15
Anunț de atribuire
SCNA1025587
Termen limită
09.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1027620

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TIMAOS SRL CUI RO25650173
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
PROTEUS SRL CUI RO 11284986

Valoare atribuită

1.047.123,52 RON

din 1.186.765 RON estimat 11,8%

Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 139.641,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.