Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,5% sub estimat
Servicii de imprimare, copiere si scanare documente
- Număr anunț
- SCN1020249
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- ALIANT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 980141)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403.220 RON
- Valoare atribuită
- 264.000 RON 34,5% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2018 14:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1008649
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027601
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si anexe.pdf.p7m
- FisaDate_DF1027601.pdf
- fisa tehnica1 BW-01.docx.p7m
- fisa tehnica2 COLOR-01.docx.p7m
- formulare imprimare.docx.p7m
- Proiect acord - cadru si contract subsecvent.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Comservice Company S.R.L. CUI RO 980141
Valoare atribuită
264.000 RON
din 403.220 RON estimat
34,5%
Adjudecat la 65,5% din estimat · economie 139.220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.